AUTO Serwis Warszawa Wesoła - Wulkanizacja - AUTO Serwis Warszawa Wesoła | Warsztat naprawy samochodów osobowych i dostawczych do 4,25T. Wulkanizacja i naprawa, serwis, obsługa oraz remonty. Mechanika pojazdowa, blacharstwo i lakiernictwo, naprawy powypadkowe i po gwarancyjne. Serwis klimatyzacji, odgrzybianie-czyszczenie-nabijanie klimatyzacji. Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych LPG Autogas, montujemy instalacje wszystkich generacji - wtrysk gazu do samochodów z plastikowym kolektorem i katalizatorem. Kompleksowa komputerowa diagnostyka silnika WAG, OBD, OBD2. Posiadamy autoryzację firmy WEBASTO w zakresie obsługi i serwisu systemów ogrzewania postojowego Webasto - Serdecznie Zapraszamy! Warszawa Wesoła Zielona

wymiana, naprawa sprzeglo, valeo
Castrol, wymiana oleju silnikowego
Przejdź do treści

AUTO Serwis Warszawa Wesoła - Wulkanizacja

wulkanizacja, wymiana opon, zmiana kół, wymiana kół, wulkanizator, warszawa, wesoła
Wymiana opon Warszawa Wesoła
Wymieniamy opony na obręczach stalowych oraz aluminiowych. W naszej  ofercie nie zapomnieliśmy o szczególnie wymagających klientach,  zaopatrując się w specjalistyczny sprzęt umożliwiający bezpieczną  wymianę opon typu Run-Flat.
Wyważenie kół
Zaopatrując się w odpowiednie opony pamiętajmy również  o dokładnym wyważeniu kół , które wraz z odpowiednim ogumieniem zagwarantuje nam  lepsze bezpieczeństwo na drodze.
ceny od 40 do 100 zł
Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, doświadczony i wykwalifikowany personel oraz konkurencyjne ceny i atrakcyjne promocje.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00
oraz w soboty w godzinach 9:00-14:00

Wróć do spisu treści